top of page

Takım Gelişim Programlarımız

Aktivist Grubu

One Team - Reteaming Program

Takımlar yaşayan organizmalardır. Yoğun değişim dönemi takımlarda da birçok değişikliği beraberinde getiriyor. Takımlar birleşiyor, bölünüyor, büyüyor, küçülüyor... Tüm bu değişimler takımın genel yapısında büyük bir etki yapıyor. Bir üyenin bile ayrılması veya katılması takımın iş yapma şeklini, iletişimini, hedeflerini önemli ölçüde değiştirebiliyor.


Reteaming programında takımlar öncelikli olarak kendilerine ayna tutuyorlar. Hedeflerini yeniden gözden geçirip o hedeflere nasıl ulaşacaklarını birlikte belirliyorlar. Bunu yaparken birçok farklı uygulama ile birbirlerini daha yakından tanıyorlar. 

 

Kimler Katılmalı: Tüm takımlar

Eğitim Yeri: Yüz yüze
Eğitim Dili: İngilizce / Türkçe
Süre: 2 gün

Beyin fırtınası

Takımlarda Etkili İletişim Programı

Yeni dönem takımlara iletişim tarafında ciddi zorluklar getirdi. Artık birçok proje başka bir paydaşın yardımıyla sürdürülebilir hale geldi. Artık tek başına yapılabilecek proje sayısı çok azaldı. Bu sebeple takımların birbirleriyle eskisine oranla çok daha fazla iletişim halinde olmaları gerekiyor. Dijitalleşme birçok takımda iletişim problemini birlikte getirdi.

Takımlarda Etkili İletişim Programında takımlar birbirlerini profilleme yöntemiyle daha yakından tanıyorlar, şiddetsiz iletişim nasıl olur onu deneyimliyorlar. 

Kimler Katılmalı: Yeni yönetici olmuş liderler ve orta-üst kademe yöneticiler

 

Eğitim Yeri: Yüz yüze
Eğitim Dili: Türkçe / İngilizce
Süre: 1 gün

bottom of page